Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı
SERHAT YAPI DENETİM olarak Çözüm Ortaklarımız ve Group Şirketlerimiz ile sizlere Kentsel Dönüşüm Kapsamında tüm hizmetleri sunuyoruz.
. Binanız için Deprem Risk Raporunun hazırlanması
. Bina Deprem Risk Raporu’nun T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ONAYI.
. Binanız için Bina Ortak Karar Protokolü’nün hazırlanması. (Çözüm Ortağımız Hukuk Büroları ile )
. Binanız için Kentsel Dönüşüm Kanunu çerçevesinde ( kira yardımı, kredi) Tüm Hukuki bilgilendirme ve Danışmanlık. (Çözüm Ortağımız Hukuk Büroları ile )
. Binanızın Yeniden Yapım ve Güçlendirme Uygulaması öncesi tüm ruhsat projelerinin, Metraj, Keşif, İhale dosyalarının hazırlanması ve ilgili belediyeden yada kurumdan inşaat ruhsat - izninizin çıkarılması.
. Binanızın Yeniden Yapım ve Güçlendirme Uygulaması sırasında proje müşavirlik, kontrollük hizmetlerinin verilmesi.
. Bina İnşaatınız projesine uygun olarak tamamlandıktan sonra Belediyeden Binanız için İSKANLI Daire Tapularınızın Çıkarılması.
. Binanız için Kentsel dönüşüm sürecinde gerekli tüm sözleşmelerin hazırlanması.Malikler arası, inşaat şirketi - Malikler arası (Çözüm Ortağımız Hukuk Büroları ile )
. Apartman veya Site Yönetimi olarak Kentsel Dönüşümden yararlanmaya karar verdiniz ve bu konuda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız SERHAT YAPI DENETİM’ den Uzman talebinde bulunabilirsiniz.

SERHAT YAPI DENETİM; Apartman Blokları, Site, Yapı Adası, Mahalle yada Bölgesel bazda birçok binayı kapsayan alanlar için yukarıdaki hizmetler ile proje, danışmanlık hizmetlerini de sunmaktadır.